PROF. MARTIN KLIMO A PROF. MATILDA DROZDOVÁ – OCENENIE ZA PRÍNOS – VÝZNAMNÁ OSOBNOSŤ FRI UNIZA

VR FRI -2023

Na slávnostnom zasadaní Vedeckej rady FRI UNIZA dekan fakulty prof. Ing. Emil Kršák, PhD. pri príležitosti 70 rokov od založenia Žilinskej univerzity v Žiline odovzdal ako prejav vďaky a úcty pamätné medaily osobnostiam, vďaka ktorým je dnes Fakulta riadenia a informatiky UNIZA etablovanou fakultou uznávanou doma aj v zahraničí. Pamätné medaily spolu s ďakovným listom odovzdal pozvaným osobnostiam za ich dlhoročný prínos ku rozvoju našej alma mater.

Medzi ocenenými sú aj náš kolega a bývalý vedúci katedry profesor Martin Klimo ako aj naša bývalá koledyňa profesorka Matilda Drozdová. Obom za ich prácu a prínos pre rozvoj fakulty a katedry ďakujeme a srdečne blahoželáme.

prof. Ing. Matilda Drozdová, PhD.

Za rozvoj Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline v pozíciách prodekanky pre zahraničné vzťahy a prodekanky pre vedu a výskum.

prof. Ing. Martin Klimo, PhD.

Za rozvoj Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline v pozícii predsedu akademického senátu fakulty a vybudovanie vlastnej vedeckej školy na Katedre informačných sietí.