Panel Story 2023 – Aplikované sieťové inžinierstvo – 6.2.2023

Tento pondelok 6.2.2023 od 8:00 sa bude konať na Fakulte riadenia a informatiky prezentačný deň inžinierov pod názvom Panel Story, v rámci ktorého budú prezentovať aj študenti proogramu ASI – Aplikované sieťové inžinierstvo.

V rámci ASI budú prezentovať študenti 2. ročníka študijného programu ich aktuálny stav riešenia v projekte, a k akému výsledku sa plánujú dopracovať vo svojej diplomovej práci, ktorú budú obhajovať najbližší semester.

Oblasti, ktoré študenti ASI riešia, ako aj harmonogram, je možné vidieť v tabuľke nižšie.

Prezentačný deň bude prebiehať prezenčne ale aj online a pozvaný je každý, koho by dané témy mohli zaujímať, ako aj stredoškoláci, ktorí chcú nazrieť, ako takýto deň prebieha, i stredoškolskí učitelia.

Naše ASI prezentácie budú mať dva behy:

1. beh prebehne 8:00 – 12:00, fyzicky v miestnosti RC001, s možnosťou pre hostí pripojiť sa online do MS Teams meetingu
  2. beh prebehne 12:00 – 16:00 už len v online režime, v tomto istom MS Teams meetingu

Ostatné študijné programy budú mať prezentáciu projektov svojich inžinierov formou stánkov prezenčne na FRI, viac informácií tu.

Harmonogram prezentácií ASI dňa 6.2.2023:

Informácie pre pripojenie sa do schôdze realizovanej cez MS Teams:

Join on your computer, mobile app or room device

Click here to join the meeting

Meeting ID: 397 739 171 108
Passcode: PzKzqm