Aktualizácia a tvorba aktivít v simulačnom programe Packet Tracer v rozšírení Activity Wizard

Nezverejnená bakalárska práca

• Rabčan, Adam

Oponent:

• Hrabovský, Jakub

• bakalárska práca

RABČAN, Adam: Aktualizácia a tvorba aktivít v simulačnom programe Packet Tracer v rozšírení Activity Wiazrd. [Bakalárska práca] – Žilinská univerzita v Žiline. Fakulta riadenia a informatiky; Katedra informačných sietí – Vedúci: Mgr. Jana Uramová, PhD. – Stupeň odbornej kvalifikácie: Bakalár – Žilina: FRI ŽU, 2019 – 65 s. Práca sa zaoberá aktualizáciou a testovaním zadaní pre študentov v simulačnom prostredí programu Packet Tracer. Vytvorené zadania slúžia na otestovanie vedomostí študentov fakulty riadenia a informatiky na sieťových predmetoch Princípy informačnokomunikačných sietí, Počítačové siete 1 a Počítačové siete 2. Študenti ich môžu použiť aj na prípravu na praktickú skúšku z týchto predmetov, ktorú sme v tejto práci taktiež aktualizovali. Výsledkom bakalárskej práce je 14 zadaní (vrátane dvoch komplexných skúškových zadaní), inštrukcie na ich vypracovanie a kľúč správnych odpovedí určený pre vyučujúcich predmetov. Ďalším výstupom práce je aktualizácia metodiky pre tvorbu bodovaných zadaní v programe Packet Tracer a rozšírení Activity Wizard. Posledným výstupom bola sada diagramov topológii využívaná na laboratórnych cvičeniach ako vizuálna pomôcka ku inštrukciám cvičenia.

• Packet Tracer
  • Activity Wizard