1. prezentačný deň – Aplikované sieťové inžinierstvo – 3.11.2022

Tento štvrtok sa konal na Fakulte riadenia a informatiky na Katedre informačných sietí 1. prezentačný deň inžinierov v študijnom programe ASI – Aplikované sieťové inžinierstvo. Zúčastnili sa všetci prváci, aj druháci, a prezentovali svoj aktuálny stav riešenia v projekte, v ktorom riešia konkrétne témy v oblastiach, ktoré je možné vidieť v tabuľke nižšie. Prezentovali problém, ktorý riešia, čo stihli za prvých 6 týždňov semestra, a aké ďalšie plány majú do konca semestra. Či a ako sa tieto plány podarí zrealizovať, sa dozvieme v 13. týždni semestra, kedy prváci budú mať 2. prezentačný deň, ku ktorému sme nižšie zverejnili aj link na možnosť pripojiť sa online, a vypočuť si ich výsledky naživo. Pozvaný je každý, koho by dané témy mohli zaujímať, ako aj stredoškoláci, ktorí chcú nazrieť, ako takýto deň prebieha, i stredoškolskí učitelia, ktorí môžu vidieť svojich bývalých študentov, a ako sa im u nás darí ;). Zvukovo 2. prezentačný deň ešte oproti prvému dňu doladíme, a nasadíme každému prezentujúcemu head-set s kvalitným mikrofónom, aby aj online účastníci mali z prezentácií lepší zážitok.

Harmonogram zrealizovaného 1. prezentačného dňa 3.11.2022:

Na záver – študentom ďakujeme za kvalitne pripravené prezentácie, kolegom za trefné komentáre a otázky počas diskusie, a stredoškolákom za účasť online. Stretneme sa 15.12. o 8:00, link na pripojenie:

15.12.2022, 08:00 – 2. prezentačný deň inžinierov ASI – prváci v projekte 1
Schôdza cez Microsoft Teams

Pripojte sa pomocou počítačovej alebo mobilnej aplikácie

Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi

ID schôdze: 337 830 358 787
Prístupový kód: 3iiRqH